איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג הוא אחד מהשירותים המיוחדים והיעילים ביותר בכל הקשור אל פעולות איטום במגדלי מגורים ובנייני משרדים רבי קומות. במאמר זה נסביר מה נדרש מחברה על מנת להגיע לדרגת המומחיות של ביצוע איטום בגובה בשיטה זו.

מהו איטום בסנפלינג?

לא כל החברות שמספקות שירותי איטום גגות מספקות שירות איטום בסנפלינג ולכן הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא סינון חכם של אותה חברה שמציעה שירות זה, כמו למשל חברת איטומים. המאפיין העיקרי של שירות זה הוא אספקת פתרונות איטום לבניינים שמוגדרים כמורכבים, כלומר בניינים גבוהים שממוקמים בכל מיני מקומות מורכבים ולעיתים בלתי נגישים לשיטת האיטום הרגילה. איטום בסנפלינג יכול להתבצע גם במסגרת של שיפוץ בניין חיצוני.

הצוות שמבצע את עבודת האבחון, התיקון והאיטום הוא צוות מוסמך לעבודות  בגובה שיכול להציג את האישורים הנכונים לסוג זה של עבודה. צוות שמורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון וותק בתחום וצוות שמשתמש בכל אמצעי הבטיחות ובכל החומרים האיכותיים ביותר והציוד המשוכלל ביותר לביצוע העבודה. חשוב לבצע את הבדיקה ועבודות התחזוקה או האיטום המחודש בתקופת הקיץ היבשה.

איטום- מתי נדרש לבצע?

יש לבצע בדיקת איטום כל שנה ולראות האם יש בעיה כלשהי באיטום שדורשת עבודות תחזוקה נקודתיות או שמא יש לחדש את האיטום על כל הגג. חשוב לא להגיע למצב בו יש סימנים של כתמי מים על הקירות, ריח רע של עובש או ריקבון, קילופים של צבע הקירות בבניין או בדירות ונזילה מהגג לחלק הפנימי של הבניין. יש לקחת בחשבון שאי תיקון של הבעיות או דחייה של פעולת האיטום יובילו להוצאות מיותרות של כסף וירידה בערכו של בניין המגורים, הדירה או מגדל המשרדים. המטרה של האיטום היא למנוע ממצב של חדירת נוזלים לחזור על עצמו.  כדי לעשות זאת חובה להשתמש בחומרים איכותיים שמאושרים על ידי משרד הבריאות וחומרים שהם חזקים דיים על מנת לאטום היטב את המקום ולמנוע ממצב של רטיבות לחזור ולהישנות.

איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג

איטום בגובה – מקצועיות ובטיחות

חברת איטומים מציעה איטום בסנפלינג על ידי מומחי איטום שמחזיקים בתעודת הסמכה לביצוע עבודות בגובה. בנוסף, חברת איטומים היא חברה שהבטיחות והביטחון מהווים חשיבות עליונה ולכן העובדים של החברה מבוטחים במצבים של נפילה או פציעה במסגרת עבודות התיקונים והאיטום אותן הם מבצעים.

כיוון שאיטום בסנפלינג ממוקד ואנשי המקצוע שלנו מגיעים במהירות לכל מיני מוקדים בעייתיים בבניינים מסוגים שונים, גם העבודה מהירה ואינה מצריכה התקנת פיגומים, כל מיני במות הרמה ועלייה וירידה מהבניינים על ידי סולמות מיוחדים. חברת איטומים מספקת את כל סוגי שירותי האיטום, ביניהם גם איטום בסנפלינג של קירות חיצוניים, סדקים וכל מיני תפרים. בנוסף, איטום והחלפה של כל מיני אריחים ועוד. חברת איטומים מבצעת את כל סוגי עבודות האיטום להם הלקוח זקוק.

 

מעוניינים בשירות איטום בסנפלינג? חברת איטומים מבטיחה לכם צוות מקצועי ומיומן שמצויד בכל האביזרים והציוד המקצועיים והבטיחותיים ביותר שיבצע בדיקה קפדנית של הבניין ויבצע את עבודת האיטום בצורה הטובה ביותר.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ