איטום ובידוד גגות

חברת איטומים מציעה ללקוחותיה שירותי איטום ובידוד מגוונים ואיכותיים תוך שימוש במגוון הטכנולוגיות והחומרים האיכותיים ביותר. במאמר זה נסביר אודות פעולות איטום ובידוד גגות ומדוע כה חשוב לבחור במקצוענים בתחום.

מהו בידוד?

פעולת בידוד נעשית למטרת הגנה על תושבי הבית מפני קור או חום קיצוניים, מניעת נזקי רטיבות בקירות (דבר שיכול להוריד את שוויו של הבית), מניעת מצבים של הרס המראה האסתטי של הקירות, מניעת ריחות רעים בבית כתוצאה מעובש שנוצר בעקבות הרטיבות שחלחלה מהגג אל הקירות וכמובן בכדי למנוע סכנה בריאותית משום החיידקים והפטרת המצטברת על קירות הבית.

כיום, נהוג לבצע פעולות שעיקרן בידוד תרמי במהלך בניית הבית או שיפוצים. בנוסף, קיימת שיטה מיוחדת של בידוד שמיועדת ליישום על גגות שטוחים, שיטת הבידוד של הגג ההפוך. שירות זה חייב להתבצע ברמה מדויקת ובמקצועיות רבה ולכן הוא מוצע (בדרך כלל) על ידי חברות בעלות וותק רב שנים ומומחיות בכל הקשור אל פעולות איטום ובידוד, כמו למשל חברת איטומים הוותיקה.

איטום גגות

בידוד גג הפוך – אוטמים בכל דרך

שיטת בידוד שמתאימה רק לגגות שטוחים. שיטה בה הבידוד מיושם בצורה הפוכה לשאר שיטות הבידוד. בשיטה זו מניחים את שכבת הבידוד מעל שכבת האיטום של הגג. בשלב הראשון מניחים על שכבת האיטום, לוחות קלקר מיוחדים למטרת בידוד. לוחות אלו משתלבים אחד עם השני ומכסים את כל הגג. בשלב השני מניחים יריעה מיוחדת שנקראת יריעה גאו-טכנית שתפקידה הוא להגן על כל מה שבוצע עד כה מבחינת איטום הגג. השלב השלישי והאחרון הוא פיזור של חצץ על כל היריעה. חשוב לדעת ששיטה זו מונהגת שנים רבות ובהצלחה רבה. כאן מדובר על שיטת הבידוד היעילה ביותר לגגות שטוחים, דבר שמוביל לחסכון משמעותי בהוצאות החשמל הביתיות שכן השיטה מספקת בידוד מלא לאורך זמן.

מידע נוסף על איטום גגות

 

איטום ובידוד גגות – שיטות שונות

  • איטום גגות מרוצפים– חברת איטומים מספקת שירותי איטום ובידוד גגות, ביניהם גם איטום של גגות מרוצפים. חשוב לדעת שרוב רוב בעלי הגגות המרוצפים מעוניינים לבודד ולאטום את הגג בלי להתחיל ולהרים את הבלטות וזאת משום הבלאגאן הרב של הרמת הבלטות. לצוות המומחים של איטומים חשוב שתדעו שהדבר אפשרי אך יש לקחת בחשבון שהאיטום יחזיק מעמד מקסימום חמש שנים ויצריך הוצאה נוספת של כסף ותיקון כשלים שנגרמו במהלך האיטום הזמני ולאחריו. מסיבה זו עדיף לבצע את האיטום היסודי.
  • איטום גגות קלים– תמיד יש לבצע הכנה מקדימה של גגות קלים לפעולות איטום. המטרה של ההכנה היא לאתר מוקדי נזילות, לקבע לוחות רופפים, להחליף לוחות שאינם תקינים, למלא חללים בין הלוחות, לנקות את הגג מחלודה ולצפות בחומר מיוחד ממיר חלודה. לאחר סיום שלב ההכנה תתבצע מריחה של חומר יסוד על הגג ולאחר ייבוש מלא של החומר וכיסוי כל הברגים תתבצע אטימה של הגג בשני שלבים על ידי חומר פוליאוריטן.
  • איטום על ידי יריעות ביטומניות– אחת השיטות היעילות והמוכרות ביותר. איטום זה מורכב מהכנת שטח הגג, האיטום על ידי הנחת היריעות והלבנת הגג לבידוד. היריעות הביטומניות מולחמות על הגג וההלבנה נעשית באמצעות צבע מיוחד להלבנה או צבע מסוג אקרילי.

צוות המומחים של חברת איטומים הוותיקה ובעלת המוניטין המוצלח בתחום איטום ובידוד גגות ומבנים ישמח לענות על שאלותיכם ולספק לכם שירותי מומחים בתחום.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ