שיפוץ מבנים

שיפוץ ושיקום מבנים בצורה חיצוני נעשות למטרת בטיחות מבנה, שמירה על שוויו ובמקרים מסוימים למטרת עליית ערכו של הבניין והדירות בו.

שיפוץ מבנה קיים – טיפול עשרת אלפים לבניין

בניינים רבים בישראל עוברים שיפוץ מבנים חיצוני כדי להעלות את ערכם ולהשוות להם מראה אסתטי מרשים. בניינים בעלי מראה ישן ומוזנח שאינם מתוחזקים כראוי ישפיעו על מחירי הדירות באותו אזור ופעמים רבות גם על ירידת ערך השכונה ובהמשך גם על הרכב האוכלוסייה שבוחרת לגור באותו רדיוס.

קבלו הצעה לשיפוץ מבנים >>

לפנייה מהירה ניתן למלא את הטופס או להתקשר למספר: 050-3571250

בנוסף, מבנים שאינם מתוחזקים כהלכה ולא עברו שיפוץ מבנים חיצוני הם מבנים בהם קיים סיכוי גבוהה לחדירת נוזלים מהגג וזאת משום איטום לקוי והיווצרות של כתמי מים, עובש, ריח רע, התפוררות של הקירות וסדקים שמשפיעים לא רק על המראה של הבניין, אלא גם על הבריאות של האנשים שבוחרים להתגורר בו.

מסיבות אלו ואחרות חיוני לפנות אל חברה שמומחית בכל הקשור אל שיפוץ מבנים ויכולה להבטיח לדיירים שיפוץ מבנה קיים שיביא לתוצאה בה הם מעוניינים ואחריות על עבודות השיפוץ החיצוני.  שיפוץ המבנה ישתלם לאורך זמן ויש אפשרות לבחור בשיפוץ חיצוני שכולל מספר שירותים חיוניים למבנה והעלות שלו אינה בשמיים.

שירותים נוספים הקשורים לשיפוץ מבנים:

 

שיפוץ מבנים חיצוני – סוגים שונים של שיפוצים

במאמר זה בחרנו להציג את כל הקשור אל שיפוץ חיצוני של מבנים. דבר שיכלול את השירותים הבאים:

  • סדקים וצביעה– לאחר תקופה מסוימת מופיעים סדקים בקירות של הבית ופעמים רבות הצבע מתחיל להתקלף, לדהות או להתלכלך. שיפוץ ושיקום מבנים, הכולל גם צביעה בצבע סולידי ומודרני יכולה לשפר את המראה של המבנה בצורה דרמטית. טרם הצביעה אנשי המקצוע יאטמו את הסדקים הקיימים בקירות וינקו אותם על מנת להבטיח תוצאה מושלמת.
  • חיפויים לבניינים– יש סוגים שונים של חיפויים לבניינים ולכל מבנה ניתן לבחור את החיפוי המתאים למיקום המבנה ואופיו. אם למשל מעוניינים לבחור חיפוי למבנה משרדים יוקרתי, חיפוי שיש יוקרתי יכול להיות אידיאלי. לעומת זאת אם מדובר על מבנה מגורים ניתן להסתפק בחיפוי פחות יוקרתי אך עדיין מרשים, כמו למשל שליכט בסגנון ים תיכוני. נכון להיום חיפוי מבנים הוא טרנד אדריכלי שמעניק למבנים נראות מרשימה, אסתטית וסולידית.
  • איטוםבדיקת בידוד ואיטום של גג המבנה ואטימת כל הסדקים הקיימים בקירות החיצוניים של המבנה. איטום הסדקים יתבצע על ידי הזרקה של כל מיני חומרי פוליאוריתן ואפוקסי לאיחוי המבנים. חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב שנים שמספקת שירותי איטום ובידוד בהתאמה אישית, כמו למשל חברת איטומים הוותיקה. יש לוודא שהחברה משתמשת בחומרי איטום בעלי תו תקן, שבעלי המקצוע שמבצעים את העבודה מומחים בתחום ושיש לחברה אישור של מכון התקנים לביצוע פעולות האיטום השונות באמצעות חומרים ספציפיים.

לסיכום, שיפוץ ושיקום מבנים הינה פעולה חיונית וזאת משום תרומתה לשיפור ערך הנכס והשבחת המבנה.

השירותים עליהם רשמנו במאמר זה מהווים חלק קטן מסוגי השירות המוצעים במסגרת שיפוץ מבנים.

מעוניינים בהצעת מחיר או בהתאמת תכנית שיפוץ מבנה בהתאם לתקציב קיים, ללא עלות או התחייבות? השאירו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' באתר או התקשרו ישירות אלינו ב- 052-3571250

Call Now Buttonלחץ ליעוץ