שיפוץ בניינים בראשון לציון

ראשון לציון הינה עיר גדולה שכוללת מבני מגורים רבים בבנייה רוויה, חלקם חדשים לגמרי וחלקם בני מספר שנים ועל כן סובלים מלא מעט ליקויים תפקודיים ואסתטיים.

לאור זאת, הצורך בהזמנת עבודות שיפוץ מבנים אחת למספר שנים הינו חלק בלתי נפרד מחיי התושבים בעיר. אם גם אתם תושבי ראשון לציון הסביבה ומעוניינים לשפץ את בניין המגורים שלכם הגעתם למקום הנכון. להלן כל המידע בנושא זה.

שיפוץ בניינים בראשון לציון

מתי חשוב לשפץ את בניין המגורים שלכם?

הצורך בהזמנת שירותי שיפוץ בניינים בראשון לציון עלול לעלות בשני מקרים עיקריים:

  • טיפול בליקויים – התיישנות המבנה, שחשוף כל העת לפגעי מזג האוויר ולנזקי הזמן עשויה להתבטא בליקויים שונים, חלקם אף מסוכנים לציבור. ליקוי נפוץ הוא של אבנים או אלמנטים אחרים ששימשו לחיפוי (בריקים, שיש וכו') שמתחילים להתנתק מטיח המבנה וליפול מטה. כמובן שמדובר בתופעה שמסכנת חיי אדם ועשויה גם לפגוע ברכוש. ליקוי אפשרי נוסף הוא שינויים מבניים שגורמים לחדירת רטיבות מי הגשם ולגרימת נזקים למערכת החשמל, קילופי צבע והתפתחות עובשים.
  • אסתטיקה – בניינים שמתיישנים אינם נראים טוב, ובלשון המעטה. אומנם המראה האסתטי אינו קשור בדרך כלל לאיכות החיים בתוך הדירות עצמן, אך יש לקחת בחשבון כי בסופו של דבר, מבנה שנראה מוזנח חיצונית מושך פחות קונים פוטנציאליים וערך הדירות בו יורד בצורה משמעותית. עבודות השיפוץ, אם כן, ימקסמו את פוטנציאל המכירה של הדירות בבניין ואת ערכן.

 

האינטרס לשפץ את הבניין הוא משותף לכל הדיירים ולמעשה, כאשר כולם שותפים העלות פר בית אב אינה גדולה. קל וחומר כאשר ישנן יוזמות שונות שמסבסדות את עלות השיפוץ. כל מה שצריך זה ועד בית פעיל, שיתוף פעולה מלא מכלל הדיירים וניתן לצאת לדרך.

מידע נוסף באתר על שיפוץ מבנים:

 

מה כוללות עבודות השיפוץ?

ישנן מספר רמות של שיפוץ חיצוני לבניינים. הרמה הראשונה היא תיקונים קוסמטיים קלים בלבד כמו צביעת המבנה, וזאת במקרים בהם הטיח אינו נפגע ומצב הבניין טוב יחסית. כאשר מדובר בבניינים ישנים יותר, הרי שהעבודות הופכות להיות מסיביות ואגרסיביות יותר וכוללות ביצוע עבודות טיח, איטום של המבנה, תיקון גגות רעפים, איטום גגות, החלפת חיפויים ועוד. שיפוץ הבניין עשוי לכלול גם נגיעה בכניסה למבנה והקמת אלמנטים שלא היו קיימים קודם לכן כגון מתחם פחי אשפה, חדרי עגלות ואופניים וכו'.

 

בסופו של דבר, איכות השיפוץ תוך שימוש בחומרי בניין מתקדמים ועבודה מקצועית, היא זו שתקבע את הצלחת הפרויקט והעמידה בלוחות הזמנים. חברת איטומים תשמח לבצע זאת עבורכם על הצד המקצועי והאיכותי ביותר. החל משלב הייעוץ טרם תחילת הפרויקט ועד לסיומו המדוייק והמלא בדיוק כפי שדמיינתם בעיני רוחכם.

 

 

 

Call Now Buttonלחץ ליעוץ