שיפוץ חיצוני למבנים

לשיפוץ חיצוני של מבנים יש מספר מטרות, כאשר המטרה החשובה ביותר היא השמירה על הבטיחות. באמצעות השיפוץ החיצוני ניתן לשמור על הבטיחות של המבנה ולהגן על דייריו ועל העוברים והשבים, לרבות רכוש ותכולה שנמצאים בבניין ובסביבתו.

לפעמים נעשה גם השיפוץ החיצוני במטרה להביא לעלייה בערך של הבניין, שכן בניין ישן נראה מוזנח ביותר ועשוי לגרום לירידה בערכן של הדירות.

על ידי שיפוץ חיצוני מסוג עשרת אלפים למשל, ניתן לגרום למבנה ולהראות אסתטי ומטופח ולאפשר לבעלי הדירות למכור את דירותיהם בסכומים גבוהים יותר. מעבר לזאת, עשוי המבנה המוזנח לפגוע גם בבניינים הסמוכים ו"להבריח" קונים פוטנציאליים שהיו יכולים להתעניין בדירות במידה שהן היו נראות מטופחות יותר.

הדבר החשוב ביותר בשיפוץ מבנים – לשמור על הבטיחות והבריאות

אך הדבר החשוב ביותר בביצוע שיפוץ חיצוני למבנה הוא כפי שצוין בתחילה – לשמור על הבטיחות והבריאות. במידה שהמבנה אינו מתוחזק כמו שצריך, עשויים להיווצר ליקויים רבים, וביניהם ליקויים באיטום של המבנה.

איטום שאינו איכותי עלול לגרום להיווצרות של רטיבות בעקבות חדירה של נוזלים אל תוך המבנה. לרטיבות בבית יש השלכות מרחיקות לכת והיא עלולה לא רק לפגוע בתכולה שנמצאת בבית, אלא גם לפגוע במבנה, בבריאותם של הדיירים ובאיכות חייהם.  

במידה שהרטיבות אינה מתגלה במהירות ומטופלת כהלכה, עלולים להתפתח בבית עובש, פטריות וחיידקים והמבנה עשוי להיחלש. כמו כן, עשויים להיווצר ריחות לא נעימים.

איך ניתן לשמור על הבטיחות של הדיירים והסובבים ולהעלות את ערכו של הבניין?

ניתן למנוע את הסיכונים שהוזכרו ולשמור על ביטחונם, בריאותם של בני הבית ועל ערכו של הנכס על ידי קבלת שירות מחברה שמתמחה בשיפוץ מבנים.

במידה שישנה רטיבות חשוב לפעול בהקדם כדי למנוע מהנזקים להחריף. יש לציין שלא חייבים לשפץ את כל חלקי הבניין וניתן להסתפק בשיפוצים הנחוצים בלבד.

 בין השירותים שיהיה ניתן לקבל מחברה שמתמחה בשיפוץ חיצוני למבנים, ניתן לציין עבודות איטום שונות. חברה מקצועית תערוך בדיקה יסודית של הגג והקירות החיצוניים ובמידת הצורך תציע פתרונות מתאימים. בעלי מקצוע מנוסים יוכלו לאטום את הסדקים באמצעות שימוש בחומרים ייעודיים שמחזיקים בתו תקן. כמו כן, יוכלו בעלי המקצוע לאטום את הגג באמצעות שימוש ביריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, זפת או שיטות אחרות,  לצבוע את המבנה ולבצע עבודות באמצעות סנפלינג. בעלי מקצוע שמתמחים בתחום יחזיקו בתעודת הסמכה שמאפשרת להם לבצע עבודות בגובה, כאשר כל עובדי החברה יהיו מבוטחים.

חברת "איטומים" – משפצים לכם את הבניין בצורה מקצועית

במידה שאתם מעוניינים לשפץ את חלקו החיצוני של הבניין וליהנות מכל היתרונות של שיפוץ יעיל ואיכותי, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "איטומים" ולקבל שירות מקצועי ואמין.

החברה שלנו עוסקת בתחום איטום ושיפוץ מבנים מזה שנים רבות. במהלך שנות פעילותינו צברנו ניסיון נרחב במתן שירות למגוון לקוחות וביצענו פרויקטים רבים, לרבות פרויקטים ציבוריים.

תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטלפון, לשלוח לנו הודעה בוואטסאפ או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 נשמח לענות על כל שאלה, לספק ייעוץ, הדרכה או הצעת מחיר,

 שלכם, חברת "איטומים".

Call Now Buttonלחץ ליעוץ