שיפוץ בניינים בגבעתיים

כמו בכל יתר הערים ברחבי הארץ, ישנה מצוקת דיור אמיתית כאשר מרבית הזוגות הצעירים אינם מצליחים למצוא דירה ראויה לרכישה עם התקציב הקיים לרשותם עם מחירי הדירות שרק הולכים ונוסקים כלפי מעלה, וגבעתיים הינה אחת מערים אלו.

שיפוץ בניינים בגבעתיים – מדוע?

מחירי דירות יד שנייה בעיר גבעתיים מתחילים במיליון וחמש מאות אלף שקלים עבור דירה קטנטנה בת שני חדרים, ואם אתם כבר זוג עם ילדים או ילד בדרך, דירה מעין זו אינה מהווה התחלה נוחה לגידול של ילדים. מהן האפשרויות האחרות? לחפש אחר דירות ישנות אשר ניתן לבצע בהן עבודה יסודית של שיפוץ אשר בסופה הדירה תהיה מרווחת וגם ראויה למגורים למשך שנים ארוכות. מרבית הבניינים בגבעתיים ישנים ובעלי מראה מוזנח ולכן שיפוץ בניינים בגבעתיים, בנוסף לעבודות תמ"א ופרוייקטים של התחדשות עירונית, יעניקו לאחות המנומנמת של תל אביב מראה קצת יותר מודרני ותוסס.

שיפוץ בניינים בגבעתיים

האם לחפש אחר דירות שכבר מתוכנן עבורן שיפוץ?

כאן ישנה בעייתיות מכיוון שבעלי דירות שיודעים כי הולך להתבצע תהליך של שיפוץ עבור הבניין שלהם בצורה פרטית או לאחר קבלת אישור לביצוע תמ"א 38, אינם מעוניינים להפסיד את הרווח עבור הדירה שתעלה את ערכה לאחר סיום השיפוץ. מאידך אפשר לומר כי אם רוכשים דירה אשר קיבלה אישור אין זה אומר כי השיפוץ יתבצע במהרה, ומעבר לכך הדיירים החדשים הם אלה אשר יצטרכו לספוג את כל הזמן הזה תחת אבק של קדיחות וצבע. הכל מאוד משתנה מבחינת מחיר וניתן לנסות ולאתר דירות בגבעתיים שתג המחיר שלהן עדיין אינו כה גבוה, אם ניקח בחשבון שלאחר מכן הדירה תהיה טובה למגורים עבור משפחה וממוקמת באזור המרכז הנחשק.

עוד על שיפוץ בניינים:

מתי נדרש שיפוץ של בניין?

אם אתם כבר מתגוררים בבניין ישן ואתם לא בטוחים אם הגיעה העת לשדרג את רמת החיים לא רק מבחינת חזות הבניין, אלא בשל הסכנה שבניין זה מהווה עבור הדיירים שנמצאים בו, כדאי כי תעברו על הפרטים הבאים שמהווים אותו אזהרה כי הגיע הזמן לבצע את השיפוץ לבניין.

  • כאשר ניתן לזהות בעין בלתי מזוינת בסדקים המתפשטים על גבי הקירות החיצוניים של הבניין שיכולים להעיד על חיזוק המבנה הנדרש בעבודה קבלנית בעלת סיווג רלבנטי.
  • כאשר ישנו צו מבנה מסוכן בשל הזנחה ארוכת שנים שהפכה את הבניין לסכנה ממשית עבור חייו המתגוררים בו.
  • כאשר מעוניינים לחדש את הבניין ולחפות אותו באיטום חדש יחד עם צבע חדש וציפוי דקורטיבי יותר לקירות החיצוניים.באופן זה היתרון הוא כפול – הבניין גם מתוחזק ברמה גבוהה מבחינת האיטום וגם מקבל מראה הרבה יותר אטרקטיבי חיצונית.
  • כאשר החזית של הבניין כבר אינה אחידה והצבע מקולף.

 

Call Now Buttonלחץ ליעוץ