שיפוץ בניינים בהרצליה

כל מי שגר בעיר גדולה וותיקה כהרצליה יודע שגם בניינים באזורים נחשבים ונחשקים בעיר עשויים לעיתים להיראות שלא במיטבם, וזאת מפאת נזקי הזמן.

הפתרון טמון בהזמנת עבודות שיפוץ אחת למספר שנים, על מנת לטפל בליקויים במבנה ולהחזיר עטרה ליושנה. מהם השלבים השונים בהזמנת עבודות שיפוץ בניינים בהרצליה ומדוע זה כל כך כדאי? להלן המידע המלא בנושא.

מדוע כדאי לכם לשפץ את הבניין שלכם?

כאמור, עבודות השיפוץ נועדו לחדש את מראה הבניין שלכם ולטפל בליקויים שונים. חידוש מראה המבנה חשוב ביותר על מנת להעלות את איכות החיים של הדיירים בבניין וכפועל יוצא מכך, להגדיל את ערך הדירות. בניין מתוחזק היטב, שנראה צעיר ואסתטי הינו בניין שערך הדירות בו עולה, קל וחומר כאשר מדובר בהרצלייה שנחשבת לעיר מבוקשת ביותר. עבודות השיפוץ נדרשות גם על מנת לטפל בליקויים שונים כגון מעקות רעועים, אבני חיפויים שמתנתקות ונופלות כלפי מטה, סימני רטיבות שמתחילים להיראות בקירות הפנימיים של המבנה ועוד.

יש לציין כי שיפוץ בניינים בהרצליה, שהיא עיר חוף, הינו כלכלי גם מנקודת המבט של חיסכון באנרגיה. איטום מחדש של המבנה תורם למניעת התחממותו בימות הקיץ, כך שהוצאות האנרגיה בקירור קטנות משמעותית. הכדאיות האסתטית, הכלכלית והבטיחותית היא זו שגורמת לוועדי בית רבים להתחיל לדחוף לכיוון של פרויקט שיפוץ חיצוני, כאשר ע"פ רוב אין התנגדות של הדיירים שכן הדבר הוא האינטרס של כולם. בנוסף, אגודות שונות תורמות להאצת תחילתו של הפרויקט תוך סבסוד העלויות, כך שבסופו של דבר, בתי האב אינם מוציאים כסף רב מידי עבור השיפוצים ובסופם מקבלים דירות שערכן רב יותר.

עוד על שיפוץ בניינים:

כיצד ניתן להתחיל בתהליך?

השלב הראשון הוא הסכמת הדיירים על ביצוע הפרויקט והתקשרות עם חברת שיפוצים, לעיתים רבות בתיווך של עורך דין. לאחר מכן מגיעים מנהל העבודה והקבלן למקום ומאפיינים את הצורך, האם יש צורך להרים פיגומים, מהו מצב הבניין ואילו פרמטרים זקוקים לשיפוץ. ביצוע העבודה כולל את הסרת הצבע באמצעות פטנטים שונים (להביורים, התזת מים בלחץ גבוה ועוד), הסרת כתמי פיח ועובשים, ביצוע תיקוני בטון ואיטום המבנה מחדש (במידה ויש צורך), תיקון סדקים, צביעה מחדש, יישום חיפויים אסתטיים לפי בקשת הלקוח, טיפול במרפסות ומעקות, איטום גגות וטיפול ברעפים, טיפול בחזית הבניין ועוד.

 

אם גם אתם תושבי הרצלייה ומעוניינים לשפץ את בניין המגורים שלכם ולשדרג את איכות חייכם, חברת איטומים תשמח לבצע זאת עבורכם. עבודות איטום ושיפוץ בניינים חיצוני הינן עיקר התמחותנו, ובאמתחתנו עשרות שנות ניסיון ואינספור פרויקטים מוצלחים.

 

Call Now Buttonלחץ ליעוץ