שיפוץ בניינים ברמת גן

בניינים רבים ברמת גן נזקקים לשירותים של שיפוץ. בסופו של דבר ישנו תהליך בלאי טבעי של כל מבנה ואחת לתקופה יש צורך בשיפוץ בניינים ברמת גן.

שיפוץ בניינים הוא פעולה התורמת לרווחת הדיירים – השיפוץ משפר את רמת התשתיות בבניין ומחדש הכול למען מראה יפה ונעים. השיפוץ בהחלט תורם לרמת החיים של כלל הדיירים בבניין. אך לשיפוץ בניינים ברמת גן יש גם ערך מוסף, הוא תורם לעליית ערך הדירות בבניין. זוהי עובדה שבניין משופץ שבו הכול חדש ותקין הוא יותר אטרקטיבי מבחינת הדיירים ומי ששוקל לקנות דירה בבניין מוכן לשלם יותר עבורה. קיראו עוד על החשיבות של איטום בניינים, וכן איטום מבנים לקראת החורף.

שיפוץ בניינים ברמת גן

לכל בניין יש את הצרכים הספציפיים שלו, את רצונות הדיירים ואת התקציב ובהתאם לכך נקבע סוג השיפוץ והיקפו. להלן כמה אספקטים של שיפוץ בתים ברמת גן:

שיקום חזיתות

במקרים רבים דיירי הבניין מעוניינים רק בשיפוץ חזית הבניין. במשך השנים הבניין סובל מפגעי מזג האוויר והרבה מאוד זיהום בערים הגדולות. צבע הבניין הופך להיות דהוי ומבקרים רבים טייח מתקלף ואפילו אבני חיפוי נופלות ונשברות. תיקוני טייח, שחזור ושיקום חיפויי אבן או התקנת חדשה וכמובן צביעה הם האלמנטים המרכזיים בשיקום חזיתות. בעזרת פעולות אלו הבניין מקבל מראה חדש וצעיר. ניתן להיצמד לעיצוב המקורי ופשוט לחדשו וניתן גם לנצל את ההזדמנות לשינויים בחזית הבניין.

הכשרת מקומות חנייה

לא תמיד זה אפשרי אך בהחלט ישנם מקרים של שיפוץ בתים ברמת גן בהם ישנו ארגון מחדש של מקומות החנייה והחצר על מנת ליצור יותר מקומות חנייה לדיירים. חנייה היא דבר חשוב מאוד בערים הגדולות ובהחלט יש ערך דירה גבוה יותר לדירות עם חנייה.

שיפוץ החללים הפנימיים

בשיפוץ בתים ברמת גן הרבה פעמים יש צורך בשיפוץ החללים הפנימיים של הבניין, הכוונה לחללים המשותפים כמו לובי הבניין, חדר המדרגות והמקלט. במשך השנים הם גם כן צוברים בלאי ונדרשת מתיחת פנים ותיקון של כל מיני דברים שנשברו וניזוקו. לא אחת אנו רואים מראות שנשברו, מעקות שהחלידו, ריצוף שבור בחדר המדרגות ועוד נזקים הזקוקים לתיקון.

איטום המקלט

בבניינים רבים המקלט מוזנח וסובל מנזילות מים אותן חשוב לתקן. לצערנו הרב במציאות הביטחונית של ישראל חשוב לוודא שיש מקלט תקין. איטום מקלטים הוא פעולה הדורשת מומחים לתחום, לא פשוט לאטום מבנה המחופר באדמה. התייעצו אתנו לגבי פתרונות איטום למקלט.

עוד שיפוץ מבנים באזור המרכז:

 

אלו הן רק כמה דוגמאות של בעיות נפוצות בבניינים ובהם אנו נתקלים כאשר אנו מתעסקים בשיפוץ בניינים ברמת גן.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ