חידוש מבנים

חידוש מבנים באמצעות חידוש האיטום הינו חיוני ביותר. במידה שהקירות, הגג, המרפסת, החלונות וחלקי הבית הנוספים אינם אטומים כהלכה, עשויים כשלי האיטום לגרום לנזקים קשים.

 הבית שלנו אמור להגן עלינו ולאפשר לנו לחוש ביטחון, אך כדי שנוכל לחוש כך, עלינו לקחת אחריות ולטפל בו, בצורה זו נוכל למנוע בין היתר היווצרות של נזקים שנגרמים בשל בעיות באיטום. את חידוש האיטום יש לבצע במהירות, משום שככל שיחלוף הזמן עשויים הנזקים רק להחמיר.

נזקי רטיבות במבנים

בין הנזקים שעלולים להיווצר בשל איטום לקוי ניתן לציין בעיקר בעיות רטיבות. במידה שהקירות או הגג למשל לא אטומים, עשויים לחדור אל הבית גשמים ולייצר רטיבות שתוביל להתפתחות עובש, חיידקים ופטריות שמסכנים את בריאותם של בני הבית, ובנוסף לכך, מפיצים ריחות לא נעימים.

כמו כן, עלולה רטיבות מתמשכת לפגוע בבטון ובבלוקים ולגרום לבטון להיחלש. הרטיבות עשויה גם לגרום להיווצרות של חלודה ולהחליש את תקרות הבית. מעבר לזאת, עלול הטיח לספוג את הרטיבות ולהישבר, לנשור ולהתנפח. כאשר המים נספגים בצבעו של הטיח, עשוי הצבע להשתנות.

במידה שהרטיבות חודרת אל מערכות החשמל, היא עלולה לגרום לשינויים כימיים בבידוד של החוטים, לגרום לחוטי הנחושת להחליד ולהוביל לקצרים בחשמל. ההובלה הלא רצויה של החשמל עלולה לגרום להתחשמלות. מעבר לזאת, עלולה החלודה לייצר בידוד שאינו תקין ולהוביל להתחממות של המקום ולשריפה.

נזקים נוספים ייגרמו גם לרהיטים ולחפצים שנמצאים בבית, הריהוט והחפצים שיינזקו יכולים להיות בין היתר: בגדים, וילונות, רהיטים שעשויים מעץ, ספרים, תמונות, שטיחים וחפצים נוספים. אם לא די בכך, הרטיבות עלולה לפגוע בחיפוי של הרצפה ולגרום בין היתר לשינויים במרקם שלה, בגוון ובצבע. אם הרצפה העשויה מאבן, היא עלולה להתפורר או להתמלא בסדקים ואם הרצפה עשויה משיש, עשויים להופיע בה כתמים. במידה שהרצפה עשויה מעץ, היא עלולה להתנפח ולהתעוות.

מניעת בעיות רטיבות באמצעות חידוש מבנים

ניתן להבין שרטיבות עלולה לגרום לנזקים קשים ביותר, ביניהם: נזקים בריאותיים, סיכון בני הבית ופגיעה באיכות חייהם ולהוביל לירידה בערכו של המבנה. כדי למנוע את הנזקים הללו חשוב לערוך בדק בית למבנה ובמידת הצורך לטפל בכשלים שהתגלו. חברה מקצועית שמתמחה בתחום האיטום תוכל לבצע את הבדיקה באופן יסודי ולהציע פתרונות איטום יעילים שיפתרו את הבעיה.

לפעול בהקדם ולמנוע מהמצב להחריף

במידה שהבחנתם בכך שישנה בעיית איטום בבית, חשוב שתפעלו בהקדם, בצורה זו תוכלו למנוע החמרה במצב ותוכלו מנוע סיכונים ולשמור על איכות חייכם ועל ערכו של הנכס. במידה שתפנו אל החברה שלנו – "איטומים", שמתמחה בתחום האיטום וחידוש מבנים, נוכל לערוך בדיקה יסודית ובמידת הצורך לספק לכם פתרונות יעילים.

במהלך שנות פעילותינו הרבות צברנו ניסיון נרחב בתחום האיטום וכל קבלני האיטום שלנו מיומנים ומנוסים. הידע, הניסיון, האמינות, ההקפדה על עמידה בלוחות הזמנים ומגוון השירותים שאנו מציעים, ביניהם: איטום ביריעות ביטומניות, זיפות בזפת, איטום תפרי התפשטות, יצירת שיפועים באמצעות משאבה מתקדמת, שיקום בטונים קונסטרוקטיביים וביצוע עבודות נוספות, יאפשרו לכם לקבל פתרון לכל בעיה ולשמור על איכות חייכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל שירות מקצועי, מהיר ואמין.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ