שיפוץ בניין ישן

כל בניין צריך שיפוץ אחת לכמה שנים, על אחת כמה וכמה בניין ישן. במשך הזמן הבניינים צוברים נזק ובלאי ויש צורך בשיפוץ הבניין. ישנם סוגים שונים של שיפוצים וחידוש מבנים ישנים:

  • שיפוצים ברמה הקוסמטית – למשל כאשר הצבע בחדר המדרגות מתקלף וחזית הבניין נראית ישנה ואפורה. במקרים כאלו ניתן לצבוע ולחדש את המראה. אלו הם שיפוצים הנחשבים לקלים יחסית אך כמובן שיש להם את הסיבוכים שלהם. למשל כאשר מדובר בבניין בעל מספר קומות יש צורך בהרכבת פיגומים אשר יאפשרו להגיע לקומות הגבוהות. למידע נוסף על שיפוץ בניין ברמה החיצונית.
  • שיפוצים הנובעים מצורך בשינוי – לעתים רוצים שיפוץ הנובע מצורך בשינוי במבנה. כמו למשל בית שבו רוצים לפצל חדר לשניים על מנת להתאימו לצרכי הבית. או אם מדובר בשיפוץ בניין אז יכול להיות שרוצים להוסיף מעלית לבניין קיים או לשנות משהו במבנה לטובת הצרכים של הדיירים.
  • שיפוצים הנובעים מפגיעה בתשתיות הבניין – סוג זה של שיפוצים הוא בדרך כלל הסיבה העיקרית לשיפוץ בניין ישן. פגעי הזמן עושים את שלהם ובבניין ישן רואים נזק רב לתשתיות הבניין. צינורות מים מחלידים, בטון נסדק ואפילו עד כדי נזק ליסודות הבניין.אם מזניחים הבניין הופך לסכנה של ממש – מרפסות עלולות לקרוס, תקרות עלולות ליפול ואפילו בניין שלם עלול להתמוטט. במקרים כאלו יש צורך ב "טיפול שורש" וחיזוק יסודות הבניין, זוהי לא עבודה לשיפוצ'ניק, זוהי עבודה למהנדסים ואנשי מקצוע המתמחים בעבודה של שיפוץ בניין ישן. האלמנט הבטיחותי הוא חזק מאוד כאן.

שיפוץ מבנים ישנים

כאשר מדובר על שיפוץ בניין ישן, או שיפוץ מבנים ישנים, ברוב המקרים מדובר בשלושת סוגי השיפוצים יחדיו. הרי כאשר ישנה פגיעה ביסודות ותשתיות הבניין בוודאי שישנה גם פגיעה במראה הכללי של הבניין ויש צורך בכל השיפוצים הקוסמטיים של צבע, תאורה, הסרת חלודה וכו'. כמו כן כאשר עוברות השנים מתחלפים הדיירים ומשתנים הצרכים של הדיירים ולכן יש צורך בשינויים רבים במבנה.

שיפוץ בניין ישן

שיפוץ בניין ישן דורש תוכנית עבודה מסודרת של אנשי מקצוע. אין טעם לטפל בכל בעיה בנפרד עם כל מיני שיפוצניקים שונים אלא לפנות לקבלן שיפוצים אחד המסוגל לנתח ולהעריך את כל הבעיות הדורשות טיפול ולתת לכם הצעת מחיר אחת של הכל כולל הכל. לא רק שזוהי הדרך המשתלמת ביותר זוהי גם הדרך המהירה ביותר לטפל בכל הבעיות בצורה מרוכזת ולא להיגרר לשיפוצים אין סופיים הנמשכים שנים עם קבלנים שונים.

 

 

 

Call Now Buttonלחץ ליעוץ