זיפות גגות במרכז

אנו מבצעים איטום של גגות באמצעות זיפות בכל אזור המרכז. הצוותים שלנו עובדים בכל יום אצל לקוחות קבועים שלנו אשר מזמינים את השירות שלנו בכל פרק זמן וגם לקוחות חדשים אשר קיבלו עלינו המלצות טובות.

הכנה של הגג לעבודות האיטום

יש לבצע כמה שלבים חשובים כדי שהאיטום יהיה אפקטיבי ויחזיק מעמד לאורך שנים רבות. בוחנים את מצבו של הגג כדי לאתר בעיות כמו ברזל חשוף בתפרי ההתפשטות, סדקים או חורים. אם הבעיות הללו קיימות, מבצעים איטום מקצועי של כל אחד מהמוקדים הללו.

אם מדובר בסדקים שטוחים, מורחים את כל שטחם בחומר איטום. אם הסדקים הם עמוקים, פותחים אותם וממלאים את כל החלל בחומר איטום איכותי. המטרה היא לסגור את הסדקים כך שלא ייפתחו לאורך זמן. 

בתום ביצוע העבודות הללו, מנקים באופן יסודי את הגג כך שלא יישארו עליו עלים, חול או כל פריט אחר. כמו כן שוטפים אותו ורק לאחר שמלוא שטח הגג יבש, אפשר להתחיל בזיפות הגג.

זיפות הגג

על גגות רבים במרכז ממוקמים מדחסים של מזגנים, קולטי שמש, אנטנות, צלחות לווין ועוד. לכן יש לבצע את עבודת הזיפות בתשומת לב מיוחדת תוך הגעה לכל נקודה ונקודה גם אלו אשר מתחת לציוד כדי שגם שטח זה יהיה אטום.

העובדים המיומנים בסוג זה של איטום מורחים את החומר הצמיגי בכמה שכבות על פני כל הגג עד שכל השטח מכוסה לחלוטין. מאפשרים לזפת להתייבש כהלכה ולאחר יום או יומיים מורחים עליה שכבת סיד כדי להגן עליה מפני קרני השמש החמות. הפעילות של הקרניים החמות עלולות להפוך את שכבת הזפת שוב לחומר נוזלי וצמיגי ואז הוא יזרום למקומות שונים על פני הגג. 

כל גג נבנה בשיפוע קל כדי לאפשר למי הגשמים להגיע לאגן של המרזב ולזרום כלפי מטה. כאשר הזפת הופכת שוב לנוזל גם היא זורמת בשיפוע, מגיעה למרזב וחוסמת את מעבר המים. מדובר בבעיה חמורה כיוון שאם המים לא נכנסים למרזב הם נותרים על הגג ובשלב כלשהו מחלחלים מטה לתוך הדירות העליונות. לכן קיימת חשיבות רבה מאד למריחת הסיד על גבי משטח הזפת.

ללא שכבת סיד שכבת הזפת תתקלף לאט לאט ואז יוצרו קרחות באיטום ושטחים נרחבים יהיו ללא שכבת הגנה ולכן מים עלולים לחדור פנימה ולגרום לנזקים. שכבת הסיד מסייעת גם לשמירה על הטמפרטורה הנעימה בימי הקיץ בדירות הממוקמות בקומות העליונות.

אחריות על זיפות הגג 

בהתאם לכמה פרמטרים, אנו מעניקים ללקוח אחריות על איטום הגג לכמה שנים. חשוב שנציגי וועד הבית או חברת הניהול יהיו עם היד על הדופק, יעלו מדי פעם לגג ויראו את מצבו של האיטום ובמידת הצורך ובהתאם לזמן שחלף, הם יזמינו אותנו לבצע איטום וזיפות. חשוב לא ליצור מצבי ביניים שבהם הגג אינו אטום, לאור ההשלכות הרבות של מצבים מסוג זה. 

במידת הצורך, נשמח לבצע עבורכם עבודת זיפות איכותית ומקצועית על גג הבניין תוך שימוש בגלילי זפת בטיב מעולה אשר עומדים בתקנים הישראליים ובהתאם לרישיון שלנו לבצע עבודות מקצועיות תוך שימוש בזפת חמה.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ