איטום גגות במרכז

החורף כמעט כאן וזה הזמן המושלם להיערך אליו בהתאם ולא רק בהחלפת המיקום של בגדי החורף בארון, אלא באיטום הרמטי של גגות הבית. תוכלו להימנע מכך בתנאי  שאתם נהנים משלוליות גשם ועובש בתוך הבית.

למידע נוסף על תהליך איטום גגות

הרטיבות יכולה להיווצר באופן הדרגתי, כך שייתכן ולא תשימו לב לטיפות קטנות שמחלחלות בכל יום, אך לאחר מספר ימים גשומים נוצר עובש וגורם לבעיות בנשימה ולסיכון מאוד גבוה עבור תינוקות וילדים. במידה ולא תבצע איטום גגות במרכז, תאלצו לשלם מחיר כבד הן בבריאות שלכם והן בעלות המקצועית שתדרשו לשלם עבור קבלן לאיטום גגות. התקופה הנוכחית זו תקופה מושלמת להזמנת איטום גגות, כעת שהגג שלכם במצב תקין ואין צורך בעבודה רבה, אלא בניקיונו ובאיטום על ידי זפת.

איטום גגות במרכז

הכן את גגך לחורף

לפני איטום גגות במרכז, חשוב להכין את הגג, לשמור על ניקיונו, לשמור על מרזבים פתוחים, לסלק מים עומדים ולהימנע מהיווצרות של סתימה ונזילות לא רצויות. לאחר ניקיון הגג, ניתן לבדוק עם בעלי מקצוע לגבי האופציות השונות שעומדות לפניכם, בניהם זפת, יריעות ביטומן, חומרים אפוקסיים ועוד.

לכל חומר יש עלות שונה, כאשר יחד עם החומר תאלצו לשלם על עבודה מקצועית. חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון, כך שלא יבטיחו לכם הבטחות סרק ואחרי גשם אחד יחשכו עינכם ממה שהתרחש בבית, כתוצאה מאיטום לא נכון של הגג.

כדאי שתימנעו מקניה עצמאית של החומר וכיסוי הגג, מאחר שכך אתם עלולים לעשות יותר נזק מאשר תועלת. עבודה מסוג זה דורשת מיומנות גבוהה, ידע מעמיק בתחום וכן חומרים מקצועיים שלא ניתן לרכוש בכל חנות המוצעת לצרכן. בנוסף לכך, אין זה בטיחותי כלל לעלות לגג ללא תמיכה באמצעות ציוד מתאים וכן שימוש בחומרים לא מוכרים לכם.

הקדימו תרופה למכה

איטום גגות במרכז זה חלק בלתי נפרד מתחזוקה שוטפת של כל בית, בייחוד בתקופת החורף בה הגשם עלול ליצור נזילות. ההמלצה היא לתחזק בכל שנה את הגג ולמנוע מצבים לא נעימים של עובש ורטיבות, מה שקורה ברוב הבתים בישראל שלא תחזקו כראוי. במידה ואתם זקוקים לחברה מקצועית ואמינה שתבטיח לכם בית יבש ונקי במהלך כל תקופת החורף, מומלץ ליצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ.

אין ספק כי זו אחת הפעולות הפופולאריות בישראל במהלך החורף, אז למה לחכות שיקרה משהו? תקדימו תרופה למכה ותהיו הרבה יותר חכמים. אין חוכמות, כשהגג שלכם לא מוכן לחורף, תאלצו להתמודד עם מצבים כלל לא נעימים של הרס רב לקירות, לרהיטים ולכל שאר הרכוש שלכם. כמו כן, גם מוצרי החשמל שלכם בסכנת התחשמלות במצבים של רטיבות. אל תחכו לרגע האחרון, תקדימו לעשות ותוכלו ליהנות מחורף יבש ונטול דאגות.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ