החשיבות של איטום בניינים

מגורים בבניין משותף יכולים להיות מגורים נעימים מאוד. כאשר גרים בבניין משותף זוהי האחריות של כל הדיירים בבניין לדאוג לאיכות הבנייה של הבניין ולתחזוקה השוטפת של הבניין.

חלק חשוב מהתחזוקה של מבנים היא איטום שלהם. איטומים בבניינים נועדו לבדוד רעשים, לשמור על פנים הבניין מפני מזיקים וגם מפני נזקי מזג אוויר. יש חשיבות רבה לאיטום נכון של בניינים כי האיטומים שומרים על איכות הבניין ועל איכות הבנייה שלו. רוב הבניינים בארץ הם בנייני בטון וכאשר אוטמים אותם עושים זאת באמצעות חומרי בידוד מיוחדים. צריך להבדיל בין איטום של גגות הבניינים ובין איטום של הקירות שלהם.

קבלו מידע נוסף על שירותי איטום.

למה חשוב לאטום בניינים?

איטום בניינים

חשוב מאוד לאטום בניינים כי בניין שהקירות שלו לא אטומים כיאות הוא בניין שהרבה יותר חשוף לרעשים. בניין שהקירות שלו אטומים בצורה טובה הוא בניין שמי שגר בו סובל פחות מהרעש של השכנים או מהרעש שיש ברחוב. איטום הבניין יכול לבודד את הדירות בו בצורה טובה יותר גם נגד חום וקור. איטום נכון של הבניין יכול לווסת את הטמפרטורה של פנים הדירות, בעוד שבניין שהוא לא אטום כראוי הוא בניין שיכול להיות בו קר מאוד בחורף וחם מאוד בקיץ.

איטום בניינים – נגד מזיקים ונגד מזג האוויר

איטום בניינים כולל הצבה של איטומים בבניינים או ליתר דיוק הצבה של איטומים בקירות שלהם ובגגות שלהם. חשוב מאוד לאטום גגות של בניינים כי איטום הגגות יכול למנוע מנזקי מזג אוויר לפגוע באיכות החיים בבניין. גג אטום הוא גג שלא נכנסים דרכו מים (גשם) ורוח. גג אטום יכול למנוע גם ממזיקים רבים להיכנס לתוך הדירות בבניין. גג לא אטום הוא גג שמאפשר גישה לחולדות ויונים לתוך הדירות. כאשר יש בעיה של מזיקים בבניין צריך לבדוק האם האיטומים של הגג הם איכותיים ותקינים. נהוג לאטום גגות בעזרת זפת וסיד לבן. ניתן לאטום גם הקירות ובסופו של תהליך הבנייה או השיפוץ של הבניין הוא צריך להיות אטום במידה שלא תאפשר למזיקים שונים להקים בו קנים או מחילות.

איך איטום הבניין שלנו יעלה את הערך הכספי שלו?

איטומים לבניינים הם הכרח לכל בניין שגרים בוץ איטום בניין יכול בהחלט לשפץ אותו ולהפוך אותו לבניין יוקרתי יותר שראוי לגור בו. איטום נכון של הבניין יוכל להעלות את הערך הכספי שלו ולהפוך אותו לבניין שהמגורים בו נעימים ונוחים. לאחר איטום הבניין תהיה אפשרות להפוך את המגורים בו ליותר נעימים. חשוב לאטום את הבניין בצורה שתהיה נכונה ולא בצורה חפיפה. למעשה לא כדאי לאטום את הגג או את הקירות בבניין לבד אלא לפנות לחברת איטום מקצועית או לשיפוצניק מקצועי. איטום בניינים הוא תחום מורכב ודורש איש מקצוע שיעשה זאת.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ