שיפוצים ועבודות בניין

שיפוצים ועבודות בניין

בבתים רבים קיים צורך אחת לכמה שנים או עם רכישת הבית על ידי אדם אחר, לבצע שיפוץ מאסיבי כיוון שלאורך השנים נוצר בלאי טבעי ברבדים רבים של הבית. יש שיפוצים ליופי ולביצוע שינויים נדרשים בכל דירה ויש שיפוץ למבנה ישן שהם הכרחיים כמו לדוגמה החלפת צנרת.

ביצוע שיפוצים ועבודות בניין 

לאורך שנות הניסיון הרבות שלנו, אנו מבצעים פעולות מורכבות בהתאם לרצונו של הלקוח ולצורך בכל מבנה. צוות העובדים המיומן שלנו בקיא בביצוע סוגים שונים של עבודות בניין ואינסטלציה ולכן העבודות מתבצעות באחריות מלאה, תוך הקפדה על כל פרט ופרט.

עבודות אינסטלציה 

בדירות ישנות רבות קיימת עדיין צנרת ברזל , אשר עשרות שנים כבר לא מתקינים אותה, אלא רק צנרת פלסטיק PVC. 

צנרת הברזל אינה מסוגלת להחזיק מעמד עוד שנים רבות וקיים חשש שיהיו בה פתחים אשר יגרמו לזליגה של מים החוצה. בנוסף לכך החיכוך של הברזל עם המים מעלה עם הזמן הרבה חלודה וקורוזיה, דבר זה מתפשט בתוך הצנרת ויוצר מים חומים מעת לעת והקטנה של פתח מעבר המים. כדי ליצור זרימת מים קולחת, אנו ממליצים להוציא את הצנרת הישנה וגם את התשתיות אשר אינן מתפקדות כראוי ובמקומם להתקין צנרת PVC איכותית על מצעים טריים. 

ביצוע שינויים בחללי הבית 

לכל משפחה קיימים צרכים ורצונות משלה. גם אם נשארים באותה דירה, נוצרים שינויים כשנולדים כמה ילדים תוך כמה שנים, או לחילופין אם מדובר בילדים גדולים אשר עוזבים את הבית ואז ההורים מעוניינים לבצע שינויים, כדי שיהיה להם בית מרווח ונוח יותר לשימושם.

השינויים האפשריים שאנו מבצעים הם שבירת קיר המפריד לדוגמה בין שני חדרים, בין חדר לאמבטיה, בין המטבח לסלון, אם יש לכך אישור של קונסטרוקטור כדי לשמור על שלמות המבנה אם מדובר בקיר תומך. 

בדרך זו מרחיבים את גודלם של החללים השונים ויוצרים חדר או חדר אמבטיה גדול יותר, או מרחב משפחתי גדול אשר כולל את הסלון, פינת האוכל והמטבח. בנוסף לכך מוסיפים קירות בנויים או מקירות גבס במקומות שונים, כדי ליצור מרחבים נוספים כמו פינת עבודה, חדר ארונות ועוד. 

ריצוף ברחבי הבית 

בבתים אשר מחליפים את צנרת המים והביוב וגם בבתים שאין צורך לבצע את השינויים בצנרת, מחליפים במקרים רבים את הריצוף, כדי ליצור רעננות ונראות חדשה. 

קיימים הרבה מאד סוגים של אריחים בשפע של טקסטורות יפהפיות. ברוב הדירות אנו מרצפים את הסלון, המטבח ופינת האוכל באריחים שרכשו הלקוחות על פי טעמם. בחדרים לקוחות רבים מעדיפים להתקין לוחות פרקט לאור היתרונות הרבים שלהם וכך מבצעים התקנה בדרך כלל של לוחות למינציה שנבחרו לכך.

התקנת כלים סניטריים 

שיפוץ הוא הזמן הנכון להתקנת כלים סניטרים חדשים הפועלים בטכנולוגיה פורצת דרך כמו אסלה תלויה, ניאגרה סמויה וכיור מונח.

אם גם אתם מתכננים נראות חדשה בדירה, נשמח לחשוב אתכם יחד כדי לתכנן את השינויים הנדרשים ולקבל החלטות על חומרי הגלם השונים לצורך כך.

כל העבודות שאנחנו מבצעים הם מדויקות ומבוצעות בדיוק על פי דרישת המהנדס או המפקח, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. 

Call Now Buttonלחץ ליעוץ