קבלני איטום

קבלני איטום מקצועיים כמונו, דואגים שעובדיהם יעברו את ההכשרות המקצועיות הנדרשות כדי לקבל רישיון לעסוק בכך וכך מבצעים עבודה מקצועית על גגות של בניינים רבים.

קיימות כמה שיטות לביצוע איטום על הגג ואנו מבצעים בדרך כלל את שתי השיטות המוצלחות ביותר שהן היריעות הביטומניות והזיפות. לאורך שנים רבות אנו מבצעים את האיטומים בשיטות הללו לשביעות רצונם של הלקוחות שלנו.

היערכות לביצוע האיטום

כדי ליצור את מלוא האפקטיביות הנדרשת, העובדים שלנו מבצעים פעולות של איטום סדקים אשר נראים על הגג באמצעות חומרי איטום בטיב מעולה. לאחר מכם הם מבצעים ניקיון מאסיבי של הגג, אוספים את כל החול, האבנים, העלים וכל האשפה אשר הצטברה על הגג. חשוב לנקות בכל הפינות, מתחת לקולטי השמש, המדחסים וכל ציוד נוסף אשר ממוקם על הגג. כשהרצפה נקייה מלכלוך, שוטפים אותה היטב ורק לאחר שהמשטח יבש לחלוטין, הצוותים יכולים להתחיל בעבודות האיטום.

נושא נוסף אשר מטופל על ידי קבלני איטום הוא בדיקת תקינותם של המרזבים. מדובר בפעולה חשובה ביותר כיוון שכל כמות מי הגשמים אמורה לזרום כלפי מטה לחצר. כל חסימה לאורכו של המרזב תמנע פעולה זו ומי הגשמים יהפכו לשלוליות על הגג. ההשלכה החמורה של מצב זה היא שהמים יצליחו לחדור לדירות ועלולות לגרום לעובש, פטריות והימצאותם של רעלנים מסוכנים במקום.

העובדים מסירים לכלוך כמו חפצים שנתקעו לרוחבו של המרזב, עלים ועוד ומוודאים שהמים יוכלו לזרום באופן חופשי ושהמרזב תקין לכל אורכו.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

האופציה המתקדמת ביותר אשר אוטמת באופן הרמטי את הגג מפני חדירת מי גשמים נעשית באמצעות יריעות ביטומניות. אפשר לבצע אותה על גגות שכל שטחם הוא חלק, ללא הבדלי גובה וללא ציוד אשר מותקן על הגג. 

שיטת העבודה היא פריסת כל היריעות הללו זו לצד זו על פני כל המרחב. לאחר מכן מלחימים באופן מקצועי שול מיריעה אחת לשול של היריעה השנייה וכך נוצר חיבור הרמטי. העבודה האחראית והמקצועית יוצרת משטח אחד אחיד אשר אינו מאפשר למים לחדור פנימה. 

לאחר ביצוע הריתוכים מורחים סיד או חומר הלבנה על כל המרחב כדי שרמת הטמפרטורה בדירות הממוקמות בקומות העליונות תהיה נעימה והם לא יסבלו משמש חזקה מאד בקיץ. מעבר לכך הסיד מגן גם על היריעות הביטומניות מהשמש ומגורמים נוספים.

זיפות גגות בזפת חם 

שיטה מוצלחת מאד בה מחממים גלילי זפת והופכים אותם לחומר צמיגי ונוזלי. העובדים המיומנים מורחים באופן מנוסה את הזפת בכל שטחו של הגג, בפינות ומתחת לקולטי השמש. הזפת מסוגלת לאטום באופן מקסימלי את הגג ולמנוע חדירת מי גשמים. לאחר שהזפת מתייבשת לחלוטין, מורחים עליה שכבת סיד. המטרה היא להגן על הזפת כדי שהיא לא תתבקע או תתקלף עקב קרני השמש החמות. בנוסף לכך גם באופציה זו שכבת הסיד תיצור טמפרטורה נורמטיבית בקומות הגבוהות.

הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לאטום גם את גג המבנה המשותף שלכם באופן איכותי ביותר, כדי שתיהנו מחורף אשר אינו כולל היוצרות שלוליות, או עובש בדירות ומימים קיציים נעימים ללא השפעה תהומית של קרני השמש היוקדת.

Call Now Buttonלחץ ליעוץ