איטום בגובה בעזרת סנפלינג

איטום בגובה באמצעות סנפלינג הוא שירות שמוצע על ידי חברות איטום ובידוד בישראל. חשוב לקחת בחשבון שלא כל החברות מציעות שירות זה שכן הוא מצריך מומחיות, היתרי עבודה בגובה והכשרות שונות על בסיס קבוע. חברת איטומים שמומחית בתחום האיטום והבידוד של מבנים כבר משנת 1982 מאפשרת לכם שירות זה.

איטום סנפלינג בגבוה

מה עוד מבטיחים באיטומים?

  • מבטיחים לכם אחריות – אחריות מלאה בכתב על עבודת איטום בגובה בעזרת סנפלינג.
  • מייעצים לכם ללא עלות – ייעוץ מקצועי חינם לגבי שיטות איטום שונות לבניינים ובתים
  • ניסיון של מקצוענים – ניסיון של 36 שנים בתחום האיטום והבידוד וצוות מומחים בתחום האיטום בגובה.
  • באים אליכם בכל מקום בארץ- אנחנו מציעים שירות איטום בגובה בעזרת סנפלינג בפריסה ארצית.
  • מציגים את ההיתרים- יש לנו אישורי אוטמים מורשים מטעם מכון התקנים ונשמח להציגם בפניכם.

בטיחות בעבודות בגובה

איטום בגובה או איטום בסנפלינג מחייב צוות מומחים בעלי היתרי עבודה בגובה. כל עובדי הסנפלינג של חברת איטומים בעלי הסמכה לעבודה בגובה על פי חוק וחברת איטומים מיישמת את כל תקנות הבטיחות לעבודה בגובה. כל העובדים שלנו בגירים, עברו הדרכה ובעלי אישור בתוקף לעבודה בגובה (אותו אנו דואגים לחדש מדי שנתיים) ובעלי בריאות תקינה. בנוסף, אנו משתמשים בכל הציוד הנכון והאיכותי ביותר לביצוע העבודה הנדרשת. למידע נוסף על איטום ובידוד גגות.

איטום בסנפלינג

שירות איטום בגובה בעזרת שיטת הסנפלינג נעשה כאשר מתבקש פתרון איטום לבניינים מורכבים, כמו למשל בניינים גבוהים ובניינים שממוקמים בכל מיני מקומות שאינם מאפשרים איטום אלא אם מגיעים אל חלקים שונים בבניין באמצעות סנפלינג והאיטום מתבצע כאשר המומחים ממוקמים בגובה. באיטומים מתכננים בצורה מדויקת את עבודת האיטום והבידוד ובוחרים את החומרים האיכותיים ביותר לביצוע העבודה. הניסיון הרב של קבלני האיטום והעובדים של החברה בתחום מבטיחים עבודות איטום מוקפדות ותוצאה איכותית לאורך זמן.

חובת האיטום

מדי שנה, בחודשי הקיץ מומלץ לבדוק את מצב האיטום. חשוב לבדוק האם יש כל מיני סימני רטיבות וכתמי עובש על הקירות ולהזמין איש מקצוע שיאמר לכם האם הגג שלכם אטום כראוי או שמא יש לבצע איטום מחודש טרם תקופת החורף. לאחר בדיקה דקדקנית יוחלט האם יש צורך בפעולת איטום קירות ואיטום גג הבניין. חשוב לדעת שפעולת איטום בגובה של קירות חיצוניים של הבניין צריכה להיעשות אך ורק על ידי מומחים בתחום איטום בגובה בעזרת סנפלינג שמוכנים לספק לכם אחריות מלאה עבור עבודתם ושדחייה של פעולות איטום ובידוד יכולה לפגוע בעקיפין בשווי הנכס וזאת משום חלחול של המים אל יסודות הבטון וגרימת נזק בלתי הפיך.

חברת איטומים תשמח לספק לכם ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות לגבי איטום בגובה בעזרת סנפלינג. מעוניינים בפרטים? התקשרו אלינו לטלפון 052-3571250

 

 

 

 

 

Call Now Buttonלחץ ליעוץ